Pozostałe powłoki

Oprócz powłok hydrofobowych i antygraffiti możemy Państwu zaproponować również pozostałe powłoki, które nadają powierzchni szczególne cechy:

Antypoślizg: nakładamy specjalne, niewidoczne powłoki, które nadają powierzchni właściwości antypoślizgowe. Rozwiązanie idealne dla przychodni, szpitali, sklepów, restauracji, hoteli i wielu innych miejsc, w których pojawia się wiele osób o każdej porze roku. Stosowany przez nas system pozwala na aplikację na powierzchniach kamiennych, ceramicznych i sztucznych (brodziki, wanny) i gwarantuje antypoślizgowość R11 (ześliźnięcie następuje dopiero przy kącie nachylenia w zakresie 19-27 stopni).

To rozwiązanie oznacza koniec z naklejaniem mało estetycznych pasów antypoślizgowych!

Zabezpieczenie przed znakowaniem terenu przez psy i koty: jest to rozwiązanie szczególnie polecane zarządcom nieogrodzonych nieruchomości. Zabezpieczona powierzchnia nie zmienia swoich właściwości, natomiast staje się całkowicie nieatrakcyjna dla psów i kotów, co oznacza pozbycie się uciążliwego problemu znakowania powierzchni. Zabezpieczenie wykonujemy na całej opasce budynku lub tylko na wskazanym obszarze, na wysokość 1 metra.

Purity:Warsaw
ul. Sarmacka 16/116
02-972 Warszawa
NIP: 522-293-41-25

Regulamin strony | Polityka prywatności

Back to Top