O nas

Purity:Warsaw to warszawska firma, która powstała w odpowiedzi na potrzeby mnóstwa organizacji, instytucji i gospodarstw domowych. Dzięki wypracowanej sieci doświadczonych partnerów możemy Państwu zaoferować bardzo szeroki zakres usług związanych z czystością i zabezpieczaniem różnego rodzaju powierzchni.

  • Pracujemy z najwyższej jakości powłokami i środkami chemicznymi, których jakość każdorazowo poddajemy rygorystycznym testom.
  • Co bardzo istotne, troszczymy się o bezpieczeństwo Państwa majątku – posiadamy ubezpieczenie OC.
  • Aktywnie współpracujemy z polskimi przedstawicielstwami producentów, z których środków korzystamy. Wiele usług jest przez nas realizowanych w ścisłej współpracy z nimi.
  • Posiadamy wypracowane grono godnych zaufania, doświadczonych partnerów, dzięki czemu zakres naszych usług jest bardzo szeroki – od zwykłego sprzątania, przez usługi DDD (w tym celu stworzyliśmy markę Purity:Pests), pranie i czyszczenie dywanów i tapicerek, usuwanie graffiti, usługi alpinistyczne aż po specjalistyczne powłoki antygraffiti i hydrofobowe.

psd-guarantee-seal

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tą stroną – dokładnie opisujemy zakres usług i charakter naszej pracy. Jeśli możemy Państwu pomóc – zapraszamy do kontaktu.

Purity:Warsaw
ul. Sarmacka 16/116
02-972 Warszawa
NIP: 522-293-41-25

Regulamin strony | Polityka prywatności

Back to Top